O nás

Modernisezeni.cz je internetový obchod kde najdete sedací pytle, kancelářské žídle a kancelářské křesla. Internetový obchod byl založen 9.7. 2010.

Kancelářské židle a křesla - nabízíme zde různé typy křesel a židlí s uplatněním v mnoha oblastech, profesích i domácnostech. Při výběru zboží klademe důraz na ergonomii, pohodlné a zdravé sezení, design a vysokou kvalitu. Zároveň se snažíme zachovat přijatelnou cenovou úroveň. V naší nabídce tak nenaleznete levné nekvalitní produkty ani předražený luxus.

Sedací pytle - jsou novodobým  doplňkem, který splňuje všechny předpoklady moderního relaxačního nábytku. Jejich výjimečnost je  nepřekonatelné pohodlí, stylový vzhled a vysoká praktičnost.
 
Nejprodávanější zboží
 
Newsletter

Pokud máte zájem odebírat novinky, zadejte, prosím, Váš e-mail.

 
Kontaktní informace
Email: info@modernisezeni.cz
Telefon: +420 777 228 874
Skype: modernisezeni.cz
 
Podpořte nás

Pokud se vám naše stránky líbí, můžete nás podpořit přidáním tohoto banneru. Jednoduše zkopírujte kód vypsaný níže na vaše stránky. Děkujeme.

<a title="Sedací pytle, vaky a kancelářské židle" href="http://www.modernisezeni.cz"> <img alt="Sedací pytle, vaky a kancelářské židle" src=" http://modernisezeni.cz/banner-mose.gif" /></a> Ukázka banneru:
Sedací pytle, vaky a kancelářské židle
 
Jiné weby